Reader Comments

Co musisz wiedzieć o legalnych sterydach

by Betty Hewett (2019-10-02)


Możliwe jest użycie więcej niż jednego z tych sterydów jednocześnie. Ten proces jest nazywany układaniem w stos i należy go wykonywać ostrożnie. Kiedy kulturyści stosują tę metodę, jest to znane jako cykl sterydowy i zwykle na początku cyklu bierze się tylko jeden steryd. Pod koniec cyklu będzie użyty tylko jeden steryd, ale zwykle jest inny niż na początku.

Istnieje wiele przepisów kontrolujących stosowanie tych sterydów. Prawo federalne w Stanach Zjednoczonych określa wszystkie sterydy anaboliczne i androgenne jako substancje kontrolowane w drodze ustawy wydanej w 2004 r. Należy zauważyć, że prohormony są również objęte tą ustawą. Kara związana z tymi substancjami nie jest już wykroczeniem, lecz przestępstwem.

Analogi steroidowe są również prawnie kontrolowaną substancją. Ustawą federalną, która je kontroluje, jest Ustawa o kontrolowanych substancjach. Przy legalnym zakupie musisz upewnić się, że substancja nie zawiera żadnego związku podobnego do sterydu anabolicznego, ponieważ czyni to nielegalnym.

Legalne sterydy są faktycznie uważane za substancje kontrolowane w Stanach Zjednoczonych. Przed zakupem należy zwrócić uwagę na wiele rzeczy. Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, są różne dostępne rodzaje d-bal crazy bulk legalnych sterydów. Każdy z nich będzie miał własną listę zalet i wad, o których powinieneś wiedzieć. Musisz wiedzieć o sterydach, ponieważ ich wpływ na twoje ciało będzie różny w zależności od tego, czego jeszcze używasz. Zawsze powinieneś sprawdzić, czy sterydy, których używasz, są w rzeczywistości legalne.