Reader Comments

KINKIETY Na Wysięgniku

by Eve Chidley (2019-06-27)


Projektowane i produkowane w Polsce, designerskie meble unikalnych kształtach i żywej kolorystyce. Miejskie parklety, czyli ławki z zielenią, wyrosły po zimie w czterech miejscach starówki. Drewniane konstrukcje są przy ulicy Mostowej oraz na Rynku Staromiejskim i Rynku Nowomiejskim. Zielony parklet po raz pierwszy pojawił się przy ul. Kopernika, przed domem toruńskiego astronoma.

Potrzebuje # fotel do kompa. Biurowy, nie gejmingowy. mam 188cm i 90kg. Chcę móc się pokołysać i móc zrobić sobie pozycje pół leżącą i zrelaksować się przy filmie. Musi mieć oparcie dla ledzwi, preferowana siatka, albo inaczej - nie skóra, bo tyłek się poci. fajnie było by mieć zagłówek. Podłokietniki nie muszą mieć jakieś mega regulacji, rolnictwo ekologiczne wymogi ale fajnie by było jakby miały góra-dół.

Znaleźliśmy też biały zestaw mebli do sypialni z kolekcji Toskania. Zostały one przedstawione przez producenta na tle ścian wykończonych starymi, drewnianymi deskami. Trzeba przyznać, że efekt jest znakomity, bo w ten sposób otrzymujemy połączenie nowoczesności ze stylem rustykalnym. Dzięki wykorzystaniu starych desek możemy się poczuć jak w starym, drewnianym domku na górskiej polanie.

Płytkami metro można wyłożyć całe ściany, jak poniżej. Druga metoda, którą ja preferuję to położenie płytek do połowy wysokości ściany. Możemy wtedy kolejną połowę przeznaczyć na szaleństwo z kolorami czy tapetami lub też pozostawić klasycznie czyli skupić się w dwóch kolorach czerni i bieli.

Siedząc na krześle piszę na klawiaturze, piszę na blacie biurka na kartce, czasami chciałbym oprzeć się swobodnie lub odchylic lekko do tyłu i poczytać książkę. Dubrze byłoby regulować oparcie tak, aby jego profil dostosowywał się wysokościowo do profilu kręgosłupa. Miłe będzie spłycanie siedziska.

Drewno będące jednym z naszych podstawowych surowców jest dla nas niezwykle ważne. Dbamy to aby pochodziło ono z odpowiedzialnie zarządzanych lasów. Dzięki temu dbamy zrównoważony drzewostan polskich lasów. Bawełna, którą używamy w tkaninach pochodzi z pól uprawnych na których zakazane jest zatrudnianie dzieci i używanie ekspansywnych metod upraw, niszczących środowisko naturalne.

Pokój dziecięcy to szczególne miejsce w domu. Łączy dwie podstawowe funkcje: swoistego placu zabaw i sypialni. Ale w jaki sposób umeblować pomieszczenie, które na co dzień pełni tak różne role w życiu dziecka? Wybierając meble, które dzięki swojej uniwersalności należą do absolutnej klasyki.

Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp. z. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp. z., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.