Reader Comments

Ukrayna sirket kurulumu

by Mamie Wakelin (2019-06-10)


Ukrayna'da şirket kurulu ve kayıt için ayrıntılı yasal ve danışmanlık idareleri veriyoruz. Ukrayna'da örgüt geliştirme avukatları ve yasal danışmanlar ve otorite kayıt kuruluşuyuz. ukrayna sirket kurulumu'da bir kuruluşun kaydedilmesi, bu ülkede iş kurma ilk adımlarından biridir. Ukrayna'daki organizasyon gelişiminde sizlere fayda sağlamaktan memnuniyet duyarız.

1000000011289-636590370430671631-840535dYetkili işletme yani şirket kurulumu sırasında ne yaparız?

Ukrayna'da örgütsel giriş prosedürü ve tekniği ile iş hukukunun önemli bölümleri hakkında görüşme;

arşivlerin yorumlanması ve meşrulaştırılması;

Bireysel ayırt edici ispat numarası almak (eğer temel ise);

organizasyon kurulumu için gereken her arşivin taslağını hazırlamak (yaptırım, üyelik maddeleri, genel kurul toplantı tutanakları, kongre, avukatın yoğunluğu dahil);

Ukrayna Adalet Bakanlığına organizasyon kaydı;

bir işletme kayıt numarası edinme;

oturum izni ve çalışma izni alma. çalışma izin kayit belgesi icin gerekli olan prosedurler (sirket kurulumu veya ukrayna evlilik)

gider ve devlet tarafından yönetilen tasarruf uzmanları için işletme kaydı;

şirket mührü (pul) edinme ve bankacılık kayıt açma;

şarj uyarısı;

Saygı görevi (KDV) veya tek (sabit) ücret kaydı (gerekliyse).

İşinizin boyutuna bakılmaksızın, size en uygun düzenlemeyi keşfedeceğiz. En erken başlangıç ​​noktasından itibaren hepinize vergi tahsilatı, kurumsal haklar ve yükümlülükler, gerekli izinler ve lisanslar hakkında önemli veriler vereceğiz. Ukrayna'da bir organizasyon kurmak çok basittir. Olması gerektiği gibi, doğru şekilde yapmak için bazı uzman yetenekler ve ustalık gereklidir.

ukrayna sirket kurulumu'da bir organizasyon kurmak için ne kadar zaman beklenir?

Ukrayna organizasyon kayıt prosedürü (KDV kaydı gerekliyse) 21 gün kadar 2 gün sürer. Temel konsolosluğumuzdan sonra, size özel işiniz için önemli olan yöntemlerin her birini bitirmek için harcayacağınız zamanı göstereceğiz.

Bu prosedürü tamamlaması beklenen süre, örneğin kurumsal ve görev yapısı, gerekli lisanslar, yatırımcılar, alıcı vb. Birçok bileşene dayanır. Genellikle Ukrayna'da bir finansal denge açmak 2 gün kadar sürer. Bununla birlikte, kuruluşun alıcılarından birinin yasa dışı bir unsur olması durumunda, bankanın alıcı mal sahiplerini kontrol etmesi ve göstermesi 5 gün kadar sürebilir.

Organizasyonun Ukrayna değerlendirme kimliğine sahip karakteristik bir kişi (ortaklık değil) tarafından kurulması durumunda, Kiev'deki organizasyonun kaydını yapabilir ve 2 iş günü içerisinde bir defter açabiliriz.

ukrayna çalışma izni’da organizasyon kaydı ücreti nedir?

0*ulvUKTHBSxwgQFGB.jpgLLC, LTD oluşumu 346,77 € (tüm masraflar dahil)

Bireysel (tekil) ayırt edici ispat numarası 80.02 € (Vekaletname gerekli)

Uygulanabilir veya zaman şefi (CEO) hizmeti / ay arasında

Sanal ofis adresi / yıl (sekreter idareleri dahil)