Reader Comments

Bawełniana Pościel 200x220cm Za 49,90zł (Kilka Wzorów) @ Agata Meble

by Eric Paramore (2019-04-28)


Opis: Sklep internetowy z nowoczesnymi meblami tapicerowanymi. Nasze meble mają ponad 10 lat, rolnictwo ekologiczne robiliśmy je sami, tzn. ja zaprojektowałam, Pan Mąż wymierzył, zamówił formatki w hurtowni meblowej, potem poskręcał. Blat z płytek również robiliśmy sami, naklejając żmudnie płytka za płytką, docinając je w odpowiednich miejscach. Koszt mebli wyszedł połowę mniejszy w porównaniu do ówczesnych cen takich samych mebli np. w BRW.

rolnictwo intensywne w polsceNa głównej stronie podzieliliśmy nasz asortyment według pomieszczeń: meble do kuchni, salonu i jadalni, pokoju młodzieżowego, sypialni, biura oraz przedpokoju. W każdej z tych kategorii znajdziesz meble idealne do danego miejsca, pod względem wielkości, użytych materiałów czy stylu.

Jeśli do tej pory myśleliście, że unikatowy design i funkcjonalność, to słowa, które w przypadku mebli i wyposażenia wnętrz wzajemnie się wykluczają, to pora wyprowadzić Was z tego błędu. Pełna kreatywności marka KARE swoimi projektami wielu już lat udowadnia, że styl i funkcjonalność mogą iść ze sobą w parze.

Tym razem miałem dobry mikrofon choć sceneria troszkę czasem zakłócała. Nagranie powstalo u jednego z zaprzyjaźnionych salonów mebli high end. Po szybkim przejrzeniu dźwięku widzę że będzie lepiej niż ostatnim razem. Na przyszłość jednakże najprawdopodobniej nabędę bezprzewodowy mikrofon lavalier aby było studyjnie w przyszłych odcinkach.

Jedna z przykładowych propozycji aranżacji - bo projekt da się w pełni spersonalizować - zakłada zakwaterowanie dla 8 pasażerów i 8 członków załogi. W salonie znajdzie się telewizor mający 110 cali, interaktywne ekrany i "najwyższej klasy system nagłośnieniowy".